Svaz národní házené

119 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červenec 2024 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


První finálový zápas 1. ligy mužů 2021/22

Tagy

470) Zimní liga mládeže 2023 - DOROSTENCI

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2023 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. A * neděle 22. 1. 2023 * hala STARÁ VES n/O.

pořadatel: TJ Stará Ves n/O. (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Rostislav Horkel (tel.: 732 584 998, e-mail: rostislav.horkel@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Paško, Lukáš Gorpiel
pořadí: 1. TJ Chropyně (SM), 2. Draken Brno A (JM), 3. TJ Stará Ves n/O. (SM), 4. SK Studénka (SM), 5. SK Autonot Jihlava (JM), 6. Draken Brno B (JM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. B * neděle 22. 1. 2023 * hala DOBRUŠKA

pořadatel: VČ OSK (východočeská oblast)
kontakt pořadatele: Pavel Kotlář (tel.: 723 055 006, e-mail: pavelkotlar@tiscali.cz)
rozhodčí: Petr Šimánek, Lukáš Jáneš, Jan Václavek
pořadí: 1. NH Řevnice (StČ), 2. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 3. TJ Avia Čakovice (StČ), 4. Sokol Dobruška (VČ), 5. Sokol Krčín (VČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Čtvrtfinále sk. C * neděle 29. 1. 2023 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
rozhodčí: Petr Rauch, Mgr. Pavel Souček
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. TJ Nýřany (ZČ), 3. Sokol Tymákov (ZČ), 4. TJ Žatec (SČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. D * neděle 26. 2. 2023 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SM OSK (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Ing. Martin Gřes (tel.: 724 434 262, e-mail: brolin@email.cz)
rozhodčí: Lukáš Gorpiel, Jaroslav Pospíšil
pořadí: 1. Draken Brno (JM), 2. TJ Chropyně (SM), 3. TJ S. Podhorní Újezd (VČ), 4. TJ Stará Ves n/O. (SM), 5. TJ Avia Čakovice (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Semifinále sk. E * neděle 5. 3. 2023 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
rozhodčí: Petr Rauch, Michal Štengl
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. SK Autonot Jihlava (JM), 3. TJ Přeštice (ZČ), 4. NH Řevnice (StČ), 5. TJ Žatec (SČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENCI * Finále * sobota 25. 3. 2023 * hala Plzeň-Bolevec

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
ředitel: Mgr. Pavel Souček
rozhodčí: Petr Rauch, Josef Málek
pořadí: 1. TJ Přeštice (ZČ), 2. Sokol Tymákov (ZČ), 3. SK Autonot Jihlava (JM), 4. TJ Stará Ves n/O. (SM), 5. TJ Chropyně (SM), 6. Draken Brno (JM)
kompletní výsledky zde