Svaz národní házené

119 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červenec 2024 »
PoUtStCtPaSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Náhodná videa


Druhý finálový zápas 1. ligy mužů 2021/22

Tagy

472) Finále Halového mistrovství ČR mládeže pro rok 2023

Dokumenty

Propozice ZHM mládeže 2023 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Finále ZHM ČR 2023 * MLADŠÍ ŽÁCI * sobota 11. 3. 2023 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Václava Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
ředitel akce: Zdeněk Hejl
rozhodčí: Ing. Pavel Jíra, Mgr. Pavel Souček
pořadí: 1. TJ Jiskra Humpolec (JM), 2. TJ Litohlavy (ZČ), 3. TJ Chropyně (SM), 4. Sokol Tymákov (ZČ), 5. SK Louka (SČ), 6. TJ Avia Čakovice (StČ)
kompletní výsledky zde

Finále ZHM ČR 2023 * MLADŠÍ ŽAČKY * neděle 26. 3. 2023 * hala LITVÍNOV

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
ředitel akce: Karel Klas
rozhodčí: Michal Janák, Jan Malý, David Pham
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. Draken Brno (JM), 3. Sokol Svinov (SM), 4. TJ Žatec (SČ), 5. Sokol Krčín (VČ), 6. Sokol Bakov n/J. (StČ), 7. KNH Litvínov (pořadatel)
kompletní výsledky zde

Finále ZHM ČR 2023 * STARŠÍ ŽÁCI * sobota 18. 3. 2023 * hala DOBŘÍŠ

pořadatel: TJ Stará Huť (středočeská oblast)
kontakt pořadatele: Martina Haváčková (tel.: 737 804 655, e-mail: martina.havackova@seznam.cz)
ředitel akce: Ladislava Janková
rozhodčí: Ctirad Leinweber, Jan Gřes, Zdeněk Hejl
pořadí: 1. SK Studénka (SM), 2. Sokol Dobruška (VČ), 3. TJ Žatec (SČ), 4. TJ S. Ejpovice (ZČ), 5. Draken Brno (JM), 6. TJ Stará Huť (pořadatel), 7. TJ Avia Čakovice (StČ)
kompletní výsledky zde

Finále ZHM ČR 2023 * STARŠÍ ŽAČKY * sobota 18. 3. 2023 * hala TROUBKY

pořadatel: TJ Chropyně (severomoravská oblast) www.nhchropyne.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Hana Štrublíková (tel.: 777 867 617, e-mail: nhchropyne@seznam.cz)
ředitel akce: Vladimír Ristič
rozhodčí: Miroslav Přikryl, Pavel Jurtík, Miloň Ziegler
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ Chropyně (SM), 3. TJ Jiskra Humpolec (JM), 4. Sokol Krčín (VČ), 5. KNH Litvínov (SČ), 6. TJ Stará Huť (StČ)
kompletní výsledky zde